КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ ОНЛАЙН

В SKYPE АБО ZOOM

Курси англійської онлайн (по Скайпу) – оптимальне рішення для сучасних людей.

Все більше людей в Україні замислюються над необхідністю вивчити англійську мову.
Люди вчать англійську мову, плануючи кар’єру, збираючись подорожувати, для отримання освіти в зарубіжних ВУЗах та  для підвищення власного іміджу та  статусу.
Кожна доросла людина хоча б раз в житті бувала в ситуації, коли не вистачало знань англійської мови.
Не завжди вдається поєднати роботу, навчання, хобі, сім’ю з відвідуванням додаткових занять для вивчення англійської мови.

ПЕРЕВАГИ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ПО СКАЙПУ

 • Ваші заняття проходять в ідеальній для вас обстановці: ви вивчаєте англійську мову, не виходячи з дому, в обідню перерву в офісі, в улюбленому ресторанчику.
 • Навіть поїхавши у відрядження або у відпустку, ви можете не переривати заняття, а тільки узгодити зручний графік і час навчання;
 • Ваш викладач проводить уроки англійської онлайн у зручний для вас час дня: рано вранці, вдень або ввечері;
 • Ви можете більш раціонально витрачати власний час: час на дорогу на курси і назад, ви легко використовуєте для відпочинку, додаткової освіти, роботи або хобі;
 • Уроки англійської онлайн-це індивідуальна робота з викладачем: ви самостійно приймаєте рішення про кількість занять на тиждень, тривалості уроків і часу їх проведення.
 • Ви, маєте чудову мовну практику, вивчаючи англійську онлайн: з першого заняття Ви відпрацьовуєте матеріал уроку в говорінні і постійно сприймаєте на слух англійську мову викладача.
 • Сучасні технології дозволяють використовувати на уроках відеозаписи, фільми, пісні, відеоролики, аудіозаписи, що робить заняття не тільки продуктивним і насиченим матеріалами, але цікавим та захоплюючим.
Запишіться
зараз

  КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ ОНЛАЙН
  В SKYPE АБО ZOOM

  Курси англійської онлайн Київ – чудове рішення для економії часу.

  Курси англійської мови онлайн ( в Skype або Zoom) мають незаперечні переваги, для того щоб зробити вибір на їх користь. Кожна людина (дорослий або дитина), обираючи англійську  по скайпу може працювати з викладачем, який знаходиться в іншому місті або навіть в іншій країні. Навчання англійської онлайн може проводити носій мови, викладач, який безпосередньо живе в Америці, Великобританії або іншій англомовній країні.

   

  ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ 

  Заняття для дорослих60 мин.

  300 грн.

  60 мин.

  400 грн.

  Заняття для дітей та підлітків60 мин.

  300 грн.

  90 мин.

  400 грн.

  Наші викладачі – професіонали, які люблять свою справу та вміють знайти підхід до найвимогливішого студента. Їх досвід роботи, вища освіта, тренінги та семінари, а головне – захоплення та професіоналізм – гарантують вам якісні та цікаві заняття , якщо ви обрали англійську онлайн(по скайпу). Насичений процес подачі матеріалу та високий результат – наші обов’язкові гарантії для кожного студента!

  Для студентів ,які обирають курси англійської онлайн Київ, ми пропонуємо різноманітні програми. Ви можете обрати класичні програми – загальний курс англійської мови (General English), та бізнес – англійська. Ми можемо запропонувати курс по підготовці до співбесід, а також курс підготовки до поїздок на конференції та навчання.

  Заняття по скайпу починаються після проведення тестування, узгодження програми занять, часу та днів проведення уроків та оплати навчання.

  Тестування та презентація програми навчання проводяться безкоштовно, для всіх, хто вивчатиме англійську по скайпу.

  Курси англійської онлайн Київ – найкращий вибір для вас!

  Запишіться
  зараз